Yükleniyor...
Linux Hosting Reseller
Linux Bayi Hosting

Linux Hosting Paketlerinin Genel Özellikleri ve Fiyatları Hakkında Bu Sayfamızda Ayrıntılı Bilgi Bulabilirsiniz.

Linux Bayi Hosting Paketleri

Sayfada bulunan paketlerimiz Linux tabanlı olup Bireysel ve Kurumsal Reseller ihtiyaçları için hazırlanmıştır. PHP ile kodlanmış, Veri tabanı gerektiren(MySQL) Blog, Forum vb. yazılımlarla tam uyumludur. Tüm paketlerimizi ücretsiz olarak 1 hafta boyunca deneyebilir memnun kalmadığınız taktirde hiç bir ücret ödemeden hesabınızı kapatabilirsiniz.

Hangi Paket'i Seçmeliyim?

Eğer seçmeniz gereken reseller paketine karar veremediyseniz yada bu alanda yeterli bilgiye sahip değilseniz; online destek sayfasından, iletişim sayfamızda bulunan form, mail veya telefonlar aracılığı ile bize ulaşabilir ve müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz.
Eğer 4 yada daha az web sayfası barındırmak istiyorsanız Linux Hosting sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Genel UYARILAR

İllegal İçerikler Hakkında
Sunucularımızda Warez, Adult, Kumar Siteleri, Telif Hakkı İçeren Film, Müzik vb. İçerikler Barındırmak Yasaktır. Bu tür içeriğe sahip sayfalar tespit edildiği anda askıya alınacak, söz konusu içeriğin kaldırılacakğı taahhüt edilmeden yeniden erişime açılmayacaktır.

Geri İade
Tüm paketlerimizi ücretsiz olarak 1 hafta boyunca deneyebilir memnun kalmadığınız taktirde hiç bir ücret ödemeden hesabınızı kapatabilirsiniz.

Ek Notlar

* Limitsiz Paket
Mevzu bahis paketin depo, FTP özel vip kullanım alanı olarak kullanılması yasaktır.
**Çekilişle Samsung Galaxy S III Hediye Edilecektir.
**Trafik Limiti Suistimal Edilmemesi Halinde Ücretsiz Olarak Arttırılabilir.

** Yedekleme Bilgisi
Yedekleme tamamen müşteri sorumluluğunda olup firmamız tarafından özel olarak sunulan bir hizmettir. Yedek alma zorunluluğu yoktur. Herhangi bir sorun olması durumunda firmamız sorumlu tutulamaz.

E - Bülten

Size Özel Kampanyalardan Haberdar Olmak İstermisiniz?